JukeboxSound®|Nova dimenzija glasbe|
Za popolno potovanje po glasbeni galaksiji vas vabim, da se brezplačno registrirate in prijavite.

Prenesite si hite, ki bodo zaznamovali leto 2011 in priredbe novih in starejših uspešnic v hitrejših in novejših ritmih. Forum se počasi a vstrajno polni. Za hitrejši vzpon in širitev pa potrebujemo čim večje število članov in seveda tistih, ki so pripravljeni urejati forum.... Pridite in se pridružite! Skupaj zmoremo največ!
JukeboxSound®|Nova dimenzija glasbe|
Za popolno potovanje po glasbeni galaksiji vas vabim, da se brezplačno registrirate in prijavite.

Prenesite si hite, ki bodo zaznamovali leto 2011 in priredbe novih in starejših uspešnic v hitrejših in novejših ritmih. Forum se počasi a vstrajno polni. Za hitrejši vzpon in širitev pa potrebujemo čim večje število članov in seveda tistih, ki so pripravljeni urejati forum.... Pridite in se pridružite! Skupaj zmoremo največ!
JukeboxSound®|Nova dimenzija glasbe|
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortalKazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

Share | 
 

 Eva Černe - Moja pot

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
Georgy|D™
Admin
Admin
Georgy|D™

Število prispevkov : 263
Starost : 34
Kraj : Pesnica pri Mariboru/Slovenia

Eva Černe - Moja pot Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Eva Černe - Moja pot   Eva Černe - Moja pot I_icon_minitime28.07.11 9:24

Eva Černe - Moja pot Evacerne26

Tokrat vas z veseljem predstavljamo glasbeno noviteto ljubljenke slovenskega občinstva, predvsem pa izjemne vokalistke in zdaj že stare znanke slovenskih festivalskih odrov, Eve Černe. Pesem z naslovom Moja pot nosi prijetno melodijo, ki jo je napisala kar Eva sama ob pomoči Uršule Jašovec in bo zagotovo všeč tako pevkinim dosedanjim oboževalcem kot tudi novim, tudi naključnim poslušalcem.

Melodija je bila tako rekoč "produkt trenutka", saj Eva pravi, da je prišla do nje čisto brez razmišljanja. Pela je preprosto tisto, kar je čutila. Njen edini cilj je bil zliti svoja občutja v dobre tri minute balzama za ušesa, kar ji je s tem glasbenim izdelkom, za katerega je besedilo prispevala Katarina Habe, odlično uspelo.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazaj na vrh Go down
http://jukeboxsound.webs.com
 

Eva Černe - Moja pot

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 

 Similar topics

-
» Ansambel Podvig - Moja Ljubica
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
JukeboxSound®|Nova dimenzija glasbe| :: OBMOČJE PRENOSA :: ¤Slovenska scena¤-