JukeboxSound®|Nova dimenzija glasbe|
Za popolno potovanje po glasbeni galaksiji vas vabim, da se brezplačno registrirate in prijavite.

Prenesite si hite, ki bodo zaznamovali leto 2011 in priredbe novih in starejših uspešnic v hitrejših in novejših ritmih. Forum se počasi a vstrajno polni. Za hitrejši vzpon in širitev pa potrebujemo čim večje število članov in seveda tistih, ki so pripravljeni urejati forum.... Pridite in se pridružite! Skupaj zmoremo največ!
JukeboxSound®|Nova dimenzija glasbe|
Za popolno potovanje po glasbeni galaksiji vas vabim, da se brezplačno registrirate in prijavite.

Prenesite si hite, ki bodo zaznamovali leto 2011 in priredbe novih in starejših uspešnic v hitrejših in novejših ritmih. Forum se počasi a vstrajno polni. Za hitrejši vzpon in širitev pa potrebujemo čim večje število članov in seveda tistih, ki so pripravljeni urejati forum.... Pridite in se pridružite! Skupaj zmoremo največ!
JukeboxSound®|Nova dimenzija glasbe|
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortalKazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

Share | 
 

 Gašper Rifelj - Kriv sem

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
Georgy|D™
Admin
Admin
Georgy|D™

Število prispevkov : 263
Starost : 34
Kraj : Pesnica pri Mariboru/Slovenia

Gašper Rifelj - Kriv sem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Gašper Rifelj - Kriv sem   Gašper Rifelj - Kriv sem I_icon_minitime09.07.11 12:51

Gašper Rifelj - Kriv sem Gasperrifelj06

Gašper Rifelj, ki je lansko leto na festivalu Slovenska popevka s skladbo Mozaik zasedel tretje mesto, še leto prej s skladbo Ti veš drugo mesto, je tokrat naredil še en korak naprej. Več kot zmaga na kakršnem koli tekmovanju mu pomeni dobra pesem in zdi se, da je skladba Kriv sem tista prava, saj gre, kot pravi, za osebnoizpovedno zgodbo. Posnel jo je z novo produkcijsko skupino Oziris v Zagrebu, s katero je tudi podpisal sodelovanje za celotni album.

Pod skladbo se podpisuje uveljavljena avtorska ekipa na čelu z vrhunskim hrvaškim producentom in avtorjem Mirom Buljanom, ki je tokrat poskrbel za glasbo. Tekst je prispeval N. Tristan, aranžma pa Damjan Pirović.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazaj na vrh Go down
http://jukeboxsound.webs.com
 

Gašper Rifelj - Kriv sem

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
JukeboxSound®|Nova dimenzija glasbe| :: OBMOČJE PRENOSA :: ¤Slovenska scena¤-