JukeboxSound®|Nova dimenzija glasbe|
Za popolno potovanje po glasbeni galaksiji vas vabim, da se brezplačno registrirate in prijavite.

Prenesite si hite, ki bodo zaznamovali leto 2011 in priredbe novih in starejših uspešnic v hitrejših in novejših ritmih. Forum se počasi a vstrajno polni. Za hitrejši vzpon in širitev pa potrebujemo čim večje število članov in seveda tistih, ki so pripravljeni urejati forum.... Pridite in se pridružite! Skupaj zmoremo največ!
JukeboxSound®|Nova dimenzija glasbe|
Za popolno potovanje po glasbeni galaksiji vas vabim, da se brezplačno registrirate in prijavite.

Prenesite si hite, ki bodo zaznamovali leto 2011 in priredbe novih in starejših uspešnic v hitrejših in novejših ritmih. Forum se počasi a vstrajno polni. Za hitrejši vzpon in širitev pa potrebujemo čim večje število članov in seveda tistih, ki so pripravljeni urejati forum.... Pridite in se pridružite! Skupaj zmoremo največ!
JukeboxSound®|Nova dimenzija glasbe|
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortalKazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

Share | 
 

 Tinkara Kovač feat. Pero Lovšin - Samo en majhen poljub mi dej

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
Georgy|D™
Admin
Admin
Georgy|D™

Število prispevkov : 263
Starost : 34
Kraj : Pesnica pri Mariboru/Slovenia

Tinkara Kovač feat. Pero Lovšin - Samo en majhen poljub mi dej Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Tinkara Kovač feat. Pero Lovšin - Samo en majhen poljub mi dej   Tinkara Kovač feat. Pero Lovšin - Samo en majhen poljub mi dej I_icon_minitime10.05.11 18:31

Tinkara Kovač feat. Pero Lovšin - Samo en majhen poljub mi dej Tinkara_kovac_flavta

Maj. Mesec ljubezni, nežnosti in topline. Vse je zeleno, vse se prebuja ... in tudi Tinkara Kovač se je odločila, da je po zimskem spanju čas za novi single. Samo en majhen poljub mi dej je predelava uspešnice Petra Lovšina, ki je dobila modernejše zvoke, hitrejše ritme in ženski vokal, hkrati pa gre za single, ki napoveduje Tinkarin novi album.

Tinkara je s svojim prodornim glasom skladbi dala drugačno, elektronsko noto in nam en majhen poljub predstavila še iz druge, ženske plati. Producent skladbe je Iztok Turk, kitare je izvrstno odigral Peter Dekleva, gost v skladbi pa je nihče drug kot Pero Lovšin.


[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazaj na vrh Go down
http://jukeboxsound.webs.com
 

Tinkara Kovač feat. Pero Lovšin - Samo en majhen poljub mi dej

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 

 Similar topics

-
» Peter Lovšin - Takrat bova šla
» Talenti 2011 - Samo miljon
» B.R.O Feat. TRKAJ - Lunanai
» Erik feat.Trkaj - Svet je moj
» Overdubbed Feat. Ninna - Fantasy
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
JukeboxSound®|Nova dimenzija glasbe| :: OBMOČJE PRENOSA :: ¤Slovenska scena¤-